HIHNAN KIRISTYSPYÖRÄ ULKO86MM MURRAY
Tuotekoodi: 68-355 Tuotetta on varastossa
Hihnankiristinpyörä Murray
Sopii mm.
Murray traktorimalliset ajoleikkurit, moottori-vaihdelaatikko hihnan kiristyspyörä.
sopii mm mallit; 31600x20A, 31600x20B, 31720x20A, 31720x20B, 31720x20C, 31720x20D, 31720x20E, 38501x50A, 38501x50B, 38501x50C, 38501x50D, 38608x20A, 38608x20B, 38608x20C, 38608x20D, 38702x20A, 38702x20B, 38702x20C, 38702x20D, 38702x20E, 40907x20B, 42568x50A, 42828x8B
(Ulkohalkaisija 86 mm, keskireikä 12,7 mm, kiristää hihnaa selkäpuolelta)
Korvaa alkuperäisnumerot
Murray 421409MA, 421409, 091179MA, 91179MA, 91179