STIGA COMBI 748E V KIT, VETÄVÄ, 48V-2X5AH, SIS. 2 KPL AKKU JA LATURI
Tuotekoodi: 2L0487978/ST3 Tuotetta on varastossa
STIGA Combi 748e V Kit akkukäyttöinen ruohonleikkuri
- Uusi Fulcrum-ohjaustanko - säädä korkeutta ja kulmaa leikatessasi.
- Säädettävä ohjaustanko, jossa on näppäimistö, mukaan lukien kuusi nopeutta ja ekotila.
- Joustava 4-in-1-leikkausjärjestelmä.
- Hybridi 60l ruohonkerääjä.
- 46 cm:n Combi-leikkuukansi, jossa on kestävä galvanoitu kansi.
Tekniset tiedot
Yleinen informaatio
  • Tuoteryhmä: Combi
  • Tuotenro: 2L0487978/ST3
  • EAN/UPC: 8008984871922
  • Sarjat: Sarja 7, ePower 48 V
Teho
  • Voimanlähde: Akku
  • Akun kapasiteetti: 2 x 5 Ah
  • ePower: Kyllä
  • Teho: 1.5 kW
  • Jännite: 48 Volt
  • Suositeltu työskentelyalue: 1000 m²
  • Akkusarja: Vakiovaruste, 2 x 5 Ah akkua
  • Litiumakun nimellisteho: 432 Wh
Leikkuumenetelmä
  • Leikkuumenetelmä: Keräävä, Silppuava, Sivullepuhaltava, Taaksepuhaltava
  • 4 leikkuumenetelmää samassa laitteessa: Kyllä
  • Leikkuuleveys: 46 cm
  • Leikkuukannen materiaali: Galvanoitu teräs
  • Leikkuukorkeuden säätö: Keskussäätö
  • Leikkuukorkeuden säätöasennot: 6-portainen
  • Leikkuukorkeudet: 22 - 80 mm
  • Virransäästötila (Eco-Mode): Kyllä
Veto
  • Veto: Itsevetävä sähköisellä nopeudensäätimellä
  • Veto: Takapyöräveto
  • Nopeus eteenpäin: 2,5 - 5 Km/h
Varustus
  • Keruusäiliön tilavuus: 60 l
  • Aisa: Fulcrum hallintanäppäimistöllä + soft grip
  • Pyörät: 200/280 mm uritetut pyörät kuulalaakereilla ja pehmeällä kulutuspinnalla
  • Etukahva: Kyllä
  • Säädettävä aisa: Kyllä
  • Taitettava aisa: Kyllä
  • Keruusäiliön tyyppi: Kangas, täytön ilmaisimella
Työkalupakkaus
  • Akkulaturi: 2 x Single fast
  • Akkulaturin pistoketyyppi: Europlug (Tyyppi C) + BS (Tyyppi G)
Tärinä- ja melutiedot
  • Taattu äänitehotaso (LwA) - dB(A): 95
  • Mitattu äänitehotaso dB(A): 94.36
  • Mitattu äänenpainetaso käyttäjän korvassa dB(A): 82.4
  • Tärinätaso käsi (m/s2): < 2.5
Yleiset mitat
  • Pakkauksen paino: 39 kg
  • Tuotteen pituus: 1510 mm
  • Tuotteen leveys: 530 mm
  • Tuotteen korkeus: 1200 mm