Mönkijät
MYYMME SEGWAY -MÖNKIJÄT SEINÄJOELLA
Snarler AT5 -mallit (T3b)
Ketterä ja suorituskykyinen 499 cm³ moottorilla varustettu mallia saatavilla kahdella eri runkopituudella. DOHC 4-tahtimoottori (39 hv, 499 cm³).
AT5 S = Lyhyt, akseliväli 1300 mm, 2-paikkainen
AT5 L = Pitkä, akseliväli 1450 mm, 2-paikkainen
Snarler AT6 -mallit (T3b)
Segway Snarler on perinteinen tanko-ohjattava traktorimönkijä, joka sopii erinomaisesti sekä huvi- että hyötykäyttöön.
Ketterä ja kompakti tanko-ohjattava Snarler-mönkijä sopii moneen käyttötarpeeseen: matkojen taittamiseen tieliikenteessä ja maastoreiteillä, hyötykäyttöön pihatöissä, lumen auraamiseen, isompien kuormien siirtelyyn ja moneen muuhun. Moottorina Snarlerissa on tehokas ja sitkeä DOHC 4-tahtimoottori (44 hv, 570 cm³), joka on tehty toimimaan hyvin sekä kylmissä että kuumissa olosuhteissa.
AT6 S = lyhyt (akseliväli 1300 mm, 2-paikkainen)
AT6 L = pitkä (akseliväli 1450 mm, 2-paikkainen)
Snarler AT10 -mallit (T3b)
Segway Snarler AT10 on roteva 1000-kuutioinen traktorimönkijä, jossa on vääntöä ja voimaa vaativampaankin maastoajoon.
Erittäin suorituskykyisellä 2-sylinterisellä moottorilla (97 hv/92 Nm) varustettu traktorimönkijä (T3b), josta on saatavilla myös Wide-versio (W) suuremmalla 30" rengaskoolla ja ällistyttävällä maavaralla.